Notebook Dell Latitude E5540
Kód: IC_14549356Detailní popis produktu
DELL Latitude E5540
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5540 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení.

Výjimečný pomocník pro všestranné využití a efektivní pracovní nasazení
To je především kombinace vykonných procesorů a moderních rozhraní jako je např. USB 3.0 nebo rozhraní Bluetooth. Pracovat tak můžete nejen doma, ale i kdekoliv jinde. K internetu se můžete připojit i prostřednictvím vzdálených hotspotů za pomoci výkonné anténě, nebo u vybraných modelů za pomoci mobilních telefonních sítí. To vše za velice rozumnou cenu v odolném kabátě. Samozřejmostí je celá řada technologií zabezpečení včetně Trusted Platform Module, nebo Dell Data Protection.

Pružně přizpůsobivý výkon v inspirovaném designovém kabátě
Díky moderním procesorům Intel dostane uživatel to nejlepší na dnešním trhu. Varianta se SSD diskem zaujme bleskovým startem systému a svižnými reakcemi aplikací, zatímco verze s HDD poteší velkorysým úložným prostorem pro data, filmy či projekty. Navíc je notebook vybaven designovým šasi, které neomrzí ještě dlouhou dobu po zakoupení.

Praktické bonusy
Při práci na cestách jistě oceníte vynikající ochranu proti poškrábání displeje, která je zabezpečena sklem Corning Gorilla Glass NBT. Pracujte bez obav díky zadnímu krytu displeje notebooku ze skleněných vláken a šasi testovanému podle vojenské normy MIL-STD-810G. Cestujte nalehko s tenkým a lehkým notebookem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 4903462263586 |
| Pevný disk: | 120 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-4210U 1.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4400 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 120 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 1.70 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;15,6 palců úhlopříčka;120 GB SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
