Notebook Dell Precision 5550 Mobile Workstation
Kód: IC_14550041Vše skladem
Vaše objednávka ihned k odeslání
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5397184453018 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-10400H 2.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA Quadro T1000 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;15,6 palců úhlopříčka;512 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;pracovní;Šedá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
