Notebook Apple MacBook Pro 15" (Late-2013)
Kód: IC_14549589Detailní popis produktu
☝ Speciální stav: Displej může nést známky tzv. Staingate efektu, jinak plně použitelný – mimořádně výhodná cena
Apple MacBook Pro 15" (Late-2013)
Notebook Apple MacBook, případně varianty MacBook Pro, představují stylová zařízení, která reprezentují své uživatele. Pod stylovým kabátem se navíc skrývají komponenty s vysokým výkonem a možností využití procesory Intel. Notebooky MacBook a MacBook Pro se pyšní také vysokým grafickým výkonem. Notebook obsahuje integrované grafické řešení Intel, nebo diskrétní grafické karty NVIDIA v případě 15" varianty stylového notebooku.

Nadčasový design hodný svého jména
Notebooky Apple MacBook byly vždy chápány jako stylové stroje pro uživatele, kterým záleží především na vzhledu. Propracovaný design notebookům nechybí ani v dnešní době a navíc skloubí design spolu s praktičností a možnostmi dalšího rozšíření ať již po stránce softwarové, či hardwarové. Zmínit musíme především precizní displej s vysokým Retina rozlišením, který se u luxusních zařízení pomalu, ale jistě, stává standardem.

Inovativní ovládání
U 13" model notebooku Apple MacBook Pro naleznete Force Touch trackpad. Tento inovovaný trackpad rozpozná poklepání kdekoliv na svém povrchu včetně použité síly přítlaku. Podle použité síly tak můžete definovat co konkrétně chcete udělat ať již nalézt definici slova, nebo zobrazit náhled souboru. Mezi další vlastnosti patří integrace haptické odezvy pro ještě věrohodnější vjem obsahu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Apple |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 0885909582105 |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-4850HQ 2.30 GHz |
| Rozlišení displeje: | 2880 x 1800 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,4 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel Iris Pro Graphics 5200 + nVIDIA GeForce GT 750M 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | MacOS |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Apple |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B; |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
