Dell Optiplex 7060 Micro Intel Core i5-8500T 2.10 GHz / 8 GB / 256 GB SSD
Kód: IC_14545444Související produkty
Detailní popis produktu
Dell OptiPlex 7060 Micro
Pozvedněte technické vybavení vaší kanceláře nebo domova na vyšší úroveň s počítačem Dell OptiPlex 7060 v kompaktním provedení Micro Form Factor (MFF). Tento počítač nabízí vysoký výkon a širokou flexibilitu využití, přičemž zároveň minimalizuje nárok na prostor.

Klíčové vlastnosti:
- Moderní a výkonný procesor Intel
- Podpora technologie vPro pro maximální bezpečnost
- Rychlá paměť typu DDR4
- Kompaktní skříň Micro s elegantním designem
- Rychlý SSD disk pro rychlé spouštění a práci s aplikacemi
- Integrace grafického čipu Intel UHD Graphics pro podporu více monitorů
Výkonný a spolehlivý
Počítač Dell OptiPlex 7060 Micro je poháněn procesory Intel, což zajišťuje dostatečný výkon pro spouštění náročných aplikací a multitasking. Díky technologii vPro je zajištěna maximální úroveň bezpečnosti a vzdálené správy. Rychlá paměť DDR4 a SSD disk zaručují plynulý běh systému a rychlou odezvu při práci s daty.
Flexibilní připojení
Počítač je vybaven porty USB pro připojení periférií s možností až 10× vyšší přenosové rychlosti. Také konektor Display Port pro zapojení monitorů.
Kompaktní design
OptiPlex 7060 Micro disponuje kompaktní skříní Micro Form Factor, která minimalizuje nárok na prostor a zároveň dodává pracovnímu prostoru elegantní vzhled. Tento počítač je ideálním řešením pro náročné pracovní prostředí, kde je důležitá kombinace výkonu, bezpečnosti a efektivity.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 5397184103111 |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-8500T 2.10 GHz |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Rozšíření grafické karty || Herní grafická karta Ge-Force RTX 3050 - 6GB DDR6 DVI, HDMI, DPP || 3 890 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč, Rozšíření optické mechaniky || DVDRWSLIM || DVD-RW mechanika - slim || 420 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.10 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



