HP EliteBook 850 G7 15,6 palců / Intel Core i7-10610U 1.80 GHz / 32 GB / 512 GB NVMe SSD / Stříbrná
Kód: IC_14542587Detailní popis produktu
Notebook HP EliteBook 850 G7
Výkonný firemní notebook s vysokou odolností, snadnou správou, pokročilým zabezpečením a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňuje notebook HP EliteBook 850 G7. Vyniká precizním řemeslným zpracováním a nabízí výkonné nástroje pro spolupráci s kolegy. Využijte výkon, zabezpečení a funkce správy notebooku EliteBook 850 G7, které vám umožní pracovat efektivně.

Hlavní přednosti
- Velmi kompaktní kovová konstrukce o síle přibližně 20 mm a hmotnosti cca. 1.7 kg.
- Výkon procesoru Intel.
- Kvalitní IPS displej a 86% poměr obrazovky k tělu.
- Port Thunderbolt 3/Type-C.
- Skvělý zvuk Bang & Olufsen.
Vysoký výkon pro profesionály
Moderní výkonné a přesto úsporné procesory Intel vám poskytnou nejen sílu. S pomocí procesorů Intel je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Výkonné procesory jsou ještě doplněny vysokou propustností a kapacitou operační paměti DDR4 (2 sloty až 64 GB) a také pevnými disky SSD M.2 až v provedení PCIe NVMe. Potřený grafický výkon pak zajistí integrované grafické karty Intel UHD Graphics. Práce s notebooky řady EliteBook 850 G7 bude nejen efektivní, ale i příjemná.

Zabezpečení a správa na podnikové úrovni
S řešením společnosti HP můžete snadno zabezpečit a spravovat vše potřebné, uchovávat kritická data a identity v bezpečí. S funkcí automatického opravení a obsáhlými možnostmi správy ochrání váš počítač před škodlivým malwarem a hrozbami budoucnosti. S nástroji HP jste připraveni pro centralizovanou správu v rámci celého podniku. HP vám s notebookem EliteBook 850 G7 poskytuje prvotřídní řešení pro zabezpečení a komplexní správu.

Moderní možnosti konektivity
To je nejen integrace rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, ale též rozhraní USB Type-C/Thunderbolt 3, které podporuje datové přenosy až 40 Gb/s, připojení DisplayPort (s volitelným adaptérem), Power delivery a snadné dokování. Připojení k sítím zajistí bezdrátové Wi-Fi ax a nechybí ani Bluetooth a možnost připojení externího zobrazovacího zařízení pomocí HDMI.
Podmanivý zvuk
Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a reproduktory z dílen Bang & Olufsen přinášející zvuk nevšední kvality. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia.
Excelentní konferenční hovory
Komunikujte s kolegy, klienty a obchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera a citlivé mikrofony, v kombinaci se skvělým zvukem stereofonních reproduktorů, jsou zárukou dokonale čisté komunikace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4250563435740 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-10610U 1.80 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
