HP ProBook x360 440 G1 14 palců / Intel Core i5-8250U 1.60 GHz / 8 GB / 256 GB NVMe SSD / Stříbrná
Kód: IC_14540718Detailní popis produktu
Konvertibilní notebook HP ProBook x360 440 G1
Oblíbené pracovní notebooky HP ProBook nyní přichází také v konvertibilním provedení a poskytují tak více možností využití. Příslušnost k řadě ProBook znamená potřebnou odolnost, precizní zpracování, solidní výkon a dobrou míru zabezpečení.
- Spolehlivost řady ProBook.
- Nabídka všech důležitých standardních rozhraní.
- Kvalitní konstrukce, která něco vydrží.

Používejte notebook ve více režimech
Konstrukce plně otočného displeje až o 360° vám umožní používat notebook jak potřebujete. Klasický režim notebook je ideální pro práci a plně překlopený stav tablet je skvělý pro zábavu. Kloub displeje je dostatečně tuhý i pro možnost pouze částečného vyklopení a následně využívat notebook v režimu stojánku nebo stanu. S HP ProBook x360 440 G1 si užijete práci i zábavu s maximálním pohodlím.

Potřebný výkon pro práci i zábavu
V notebooku HP ProBook x360 440 G1 získáte vždy dostatek výkonu pro nejnáročnější projekty v moderním stylovém provedení. Potřebnou sílu notebookům této řady poskytují moderní procesory Intel v kombinaci s operační pamětí DDR4 a integrovaným nebo dedikovaným grafickým řešením.
- 2 sloty pro až 32 GB operační paměti DDR4.
- Podpora rychlých jednotek SSD M.2 s rozhraním PCIe NVMe.

Navržen chránit
Notebooku nechybí podpora pro moderní ochranné prvky s jednoduchými nástroji a službami pro správu dat a zabezpečení. V případě instalace Windows dostáváte k dispozici všechny funkce systému, který maximalizuje produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání a ochrání vás před bezpečnostními hrozbami dneška. HP BIOSphere zvyšuje zabezpečení a chrání důležitá již od úrovně systému BIOS a mezi další dostupné funkce zabezpečení patří HP Client Security Manager, HP Device Access Manager, HP SpareKey a HP Password Manager. Samozřejmě jsou k dispozici i technologie ochrany pevného disku a modul TPM 2.0

Důraz na možnosti konektivity
To je nejen integrace rozhraní USB 3.0/3.1 Gen 1, ale též konektoru USB Type-C, který podporuje připojení DisplayPort (s volitelným adaptérem), Power delivery a snadné dokování. Připojení k sítím zajistí kabelové Gigabit Ethernet nebo bezdrátové Wi-Fi ac a nechybí ani možnost připojení externího zobrazovacího pomocí HDMI.
Komunikujte online
Komunikujte s rodinou, přáteli, kolegy, klienty a obchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera s vysokým rozlišením, v kombinaci se skvělým zvukem, záručí dokonale čistou komunikaci.

Nejen práce, ale také zábava
HP zvukové technologie a stereo reproduktory oživí zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk a s Full HD displejem navíc získáte dokonale ostrý obraz za každé situace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 0053517233089 |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 24 měsíců || 690 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 36 měsíců || 1190 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
