HP ProDesk 400 G5 SFF Intel Core i5-8500 3.00 GHz / 16 GB / 256 GB NVMe SSD
Kód: IC_14545625Detailní popis produktu
HP ProDesk 400 G5 SFF
HP ProDesk 400 G5 SFF je spolehlivý stolní počítač v kompaktním provedení Small Form Factor, který je navržen pro každodenní pracovní zátěž v kancelářích i domácím prostředí. Nabízí stabilní výkon, moderní design a snadnou správu, což z něj činí ideální volbu pro firmy i jednotlivce.
Kompaktní konstrukce
Díky malým rozměrům SFF se počítač snadno vejde i do omezených prostor, aniž by bylo nutné slevit z výkonu. Lze jej umístit horizontálně i vertikálně, což poskytuje flexibilitu při organizaci pracovního stolu.
Stabilní pracovní výkon
Model ProDesk 400 G5 SFF je navržen pro spolehlivý chod kancelářských aplikací, multitasking a každodenní využití. Díky své koncepci zvládá standardní pracovní zátěž s důrazem na efektivitu a plynulý provoz.
Bezpečnost a správa
Počítač je vybaven firemními funkcemi pro zabezpečení a snadnou správu, které ocení zejména IT oddělení. Díky tomu se hodí pro nasazení v malých i středních firmách, kde je kladen důraz na ochranu dat a efektivní administraci.
Rozšiřitelnost a připojení
I přes své kompaktní rozměry poskytuje ProDesk 400 G5 SFF dostatek portů a možností rozšíření. To zajišťuje jednoduché připojení periferií i budoucí přizpůsobení podle potřeb uživatele.
HP ProDesk 400 G5 SFF – kompaktní, spolehlivý a flexibilní stolní počítač pro každodenní profesionální práci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 0192545987127 |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-8500 3.00 GHz |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Rozšíření grafické karty || Herní grafická karta Ge-Force RTX 3050 - 6GB DDR6 DVI, HDMI, DPP || 3 890 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč, Rozšíření optické mechaniky || DVDRWSLIM || DVD-RW mechanika - slim || 420 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 3.00 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 6x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
