HP Victus 15-fa2004nj 15,6 palců / Intel Core i7-13620H 2.40 GHz / 16 GB / 1 000 GB NVMe SSD / Šedá
Kód: IC_14545364Detailní popis produktu
HP Victus 15
Kompaktní herní notebook HP Victus 15 přináší spojení stylového designu a solidního výkonu v přenosném provedení. Ideální volba pro uživatele, kteří hledají spolehlivý stroj na hraní, studium i běžné pracovní úkoly, a to bez zbytečného objemu a hmotnosti.
(Obrázky v popisu produktu jsou pouze ilustrační, skutečný produkt se může lišit.)
Všestrannost v elegantním těle
Notebook HP Victus 15 nabízí moderní vzhled s čistými liniemi, který osloví nejen hráče, ale i běžné uživatele. Díky kompaktním rozměrům je snadno přenositelný, aniž by přitom ztrácel na výkonu či funkčnosti.
Plynulý obraz a herní zážitky
Displej s vysokým rozlišením a tenkým rámečkem nabízí dostatek prostoru pro hraní i práci. Vyšší obnovovací frekvence u vybraných konfigurací zajišťuje hladší zobrazení bez trhání a zpoždění. Vhodné pro hry, multimédia i kreativní činnost.
Efektivní chlazení
HP Victus 15 je navržen tak, aby si poradil i s vyšší zátěží. Pokročilý systém chlazení udržuje stabilní teplotu a výkon při delším používání. Výsledkem je tišší chod a větší spolehlivost při náročných úlohách.
Pohodlí při každodenním používání
Plnohodnotná klávesnice s podsvícením a ergonomickým rozložením přispívá k pohodlnému psaní i večer. Konstrukce zařízení a rozmístění komponentů zajišťují příjemné uživatelské prostředí nejen doma, ale i na cestách či ve škole.
HP Victus 15 – stylový, kompaktní a výkonný notebook pro každodenní hraní i práci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 0198415761927 |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-13620H 2.40 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Šedá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce RTX |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
