HP ZBook Studio G7 Mobile Workstation 15,6 palců / Intel Core i7-10850H 2.70 GHz / 32 GB / 512 GB NVMe SSD / Stříbrná
Kód: IC_14545565Detailní popis produktu
Notebook HP ZBook Studio G7
Mobilní pracovní stanice HP ZBook Studio G7 je nyní tenčí, lehčí a ještě výkonnější než předchůdci. ZBook Studio G7 vám umožní pracovat prakticky kdekoli s.výkonem srovnatelným se stolní pracovní stanicí. Je navržená tak, aby bez problémů zvládla rendering, software pro design, simulace a další náročné profesionální aplikace. Elegantní design mobilní pracovní stanice ZBook Studio G7 upoutá pozornost na cestách, u klientů i v kancelářích.
- Špičkový výkon pro profesionální nasazení.
- V provedení s dedikovanou grafikou zvládá Revit, SolidWorks, AutoCAD, 3ds Max a další náročné aplikace.
- Pokročilá správa a zabezpečení.
- Odolná konstrukce

Profesionální mobilní pracovní stanice
Moderní výkonné a přesto úsporné procesory Intel vám poskytnou nejen sílu. S pomocí procesorů Intel je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Výkonné procesory jsou ještě doplněny vysokou propustností a kapacitou operační paměti DDR4 a pevnými disky SSD M.2 s rozhraním až PCIe NVMe a podporou zabezpečení SED (vybrané modely). Potřený grafický výkon pak zajistí integrované grafické karty Intel UHD Graphics nebo dedikované grafické akcelerátory NVIDIA Quadro (v závislosti na konfiguraci). Výkon, který na cestách ocení každý profesionál.
Pokročilá ochrana
S nástroji HP můžete snadno zabezpečit a spravovat vše potřebné, uchovávat kritická data a identity v bezpečí. Technologie HP Sure Start a BIOSphere detekují poškození a zotavuje systém BIOS a jsou připraveny pro centralizovanou správu v celém podniku. HP vám s notebookem ZBook Studio G7 poskytuje prvotřídní řešení pro zabezpečení a komplexní správu.
Podpora moderních rozhraní
Mezi moderní rozhraní patří především 2 konektory USB Type-C a v tomto případě dokonce v silné kombinaci s podporou vysokorychlostního Thunderbolt 3. Port USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 zajistí připojení ke všem vašim zařízením. Samozřejmostí jsou také bezdrátové technologie WiFi ax a Bluetooth a připojení HDMI.
Excelentní konferenční hovory
Komunikujte s kolegy, klienty a obchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera a citlivé mikrofony, v kombinaci se skvělým zvukem Bang & Olufsen a stereofonními reproduktory, jsou zárukou dokonale čisté komunikace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 7427304851856 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-10850H 2.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA Quadro T1000 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



