Lenovo ThinkPad P15s G1 15,6 palců / Intel Core i7-10510U 1.80 GHz / 32 GB / 1 000 GB NVMe SSD / Černá
Kód: IC_14544584Detailní popis produktu
Profesionální notebook Lenovo ThinkPad P15s
Lenovo ThinkPad P15s jsou navrženy především pro náročné profesionály, kteří ke své práci vyžadují spolehlivost a technologie, které využívají na svých pracovních stanicích. Řada P15s přináší výkonné funkce v provedení tenkého notebooku.

Skvělé vlastnosti pro profesionální nasazení
- Procesor Intel nabízí další nárůst výkonu.
- Certifikace ISV pro graficky náročné aplikace jako jsou Autodesk, SketchUp, SolidWorks a další (pro konfigurace s grafickou kartou NVIDIA Quadro).
- Legendární spolehlivost notebooků ThinkPad vám dává jistotu, že vás tento notebook nezklame.
- Velký výkon pracovní stanice v kompaktním provedení notebooku.
- Kvalitní IPS displej.
- Se superrychlým rozhraním Thunderbolt 3 se můžete snadno připojit k dalším monitorům s rozlišením až 4K.
- Odolná konstrukce z moderních plastů zpevněných skelným vláknem vydrží i to nejnáročnější zacházení v terénu.

Mobilní pracovní stanice s výkonem desktopové
ThinkPad P15s je výkonný pracovní stroj, který dokáže s lehkostí plnit i ty nejnáročnější úkoly. Základem jsou procesory Intel, které doplňuje rychlá operační paměť DDR4 a profesionální grafická karta NVIDIA. Jako úložiště slouží rychlý disk SSD M.2 PCIe NVMe. S mobilní pracovní stanicí ThinkPad P15s získáte výkon srovnatelný s profesionální desktopovou stanicí.

Široké možnosti konektivity
Hlavní devizou v oblasti konektivity je přítomnost rozhraní Thunderbolt 3 v provedení USB Type-C. Thunderbolt představuje převratnou technologii, která podporuje připojení displejů s vysokým rozlišením i výkonných datových zařízení prostřednictvím jednoho kompaktního portu. Notebooku nechybí ani rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a samozřejmě máte k dispozici důležitou síťovou konektivitu pomocí bezdrátového Wi-Fi i kabelového Gigabit Ethernet rozhraní. Déle máte k dispozici připojení Bluetooth a pro připojení externího zobrazovacího zařízení můžete využít také rozhraní HDMI a vybavenému firemnímu notebooku nesmí chybět ani dokovací konektor.
(Konektivita a porty se můžou lišit v závislosti na vybraném modelu)

Vynikající ergonomie
Pohodlí zajišťuje skvělá ergonomická klávesnice ThinkPad a polohovacím zařízením TrackPoint odolná proti polití, která poskytuje, oproti standardním klávesnicím, pohodlnější a plynulejší psaní bez zbytečných překlepů. Velkou dotykovou plochu touchpadu můžete snadno konfigurovat podle svých potřeb a pro profesionální pracovní aplikace vyžadující rozšířené funkce.

Funkce pro profesionální nasazení
Koncepce profesionálního notebooku vyžaduje preciznost ve všech směrech , a proto bylo mnoho profesionálních aplikací testováno a certifikováno předními nezávislými prodejci softwaru (ISV). Nechybí šifrovací řešení TPM 2.0 a rovněž čtečka otisků prstů, čtečka čipových karet, nebo infračervená kamera, takže úroveň zabezpečení je vysoká.

Vysoká odolnost splňující armádní standardy
U notebooku Lenovo ThinkPad P15s si můžete být jisti, že konstrukce prošla náročným testováním. Displej, šasi, panty, porty, systém chlazení, prostě celý notebook je testován dle náročných armádních standardů MIL-STD-810G a v mnoha aspektech je dokonce překonává. Notebook ThinkPad pozbývá jakékoli slabé místo, které by ho mohlo ohrozit.

Komunikujte a bavte se
Vestavěná HD kamera poskytuje vynikající obraz vždy, kdy je to potřeba. Je také vybavena fyzickým uzávěrem ThinkShutter, který zajistí vaše soukromí. Nechybí ani IR kamera, pro identifikaci pomocí tváře. Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým zážitek zpříjemní stereo reproduktory a podpora technologie Dolby Audio.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 1950420646984 |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-10510U 1.80 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA Quadro P520 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Lenovo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
