Notebook Apple MacBook Pro 13" (2020) Space Gray
Kód: IC_14549683Detailní popis produktu
☝ Produkt je k dispozici za zvýhodněnou cenu, protože jeden z USB-C portů není aktivní. Druhý port je plně funkční a pro rozšíření možností lze snadno využít dokovací stanici.
Notebook Apple MacBook Pro 13 (2020)
Generace Apple MacBook Pro 13 je opravdovou revolucí ve výkonu tohoto kompaktního notebooku. Nabízí všechny vaše oblíbené vlastnosti a funkce, ale výkon je na jiné úrovni. S Pro 13 se můžete v klidu vrhnout i na náročný střih videa ve vysokém rozlišení a využívat náročné profesionální aplikace.
Nádherný displej
MacBook Pro (2020) využívá opět špičkový displej Retina, který již známe z předešlé generace, takže se můžete opět těšit na excelentní obraz. Má jasné LED podsvícení, vysoký kontrastní poměr a díky širokému pokrytí barevného prostoru je to dokonalá pastva pro oči.
- Široký barevný gamut (P3).
- Technologie True Tone automaticky přizpůsobuje vyvážení bílé teplotě barev v prostředí.
- Vysoký jas 500 nitů.

Pohodlné ovládání
Klávesnice Magic Keyboard využívá zdokonalený nůžkový mechanismus se zdvihem 1 mm pro pohodlné a tiché psaní s přesnou odezvou. A na prostorném Force Touch trackpadu máte víc místa na gesta a klikání. Fyzická klávesa Escape přijde vhod při rychlém přepínání mezi režimy a zobrazeními.

Tenký a lehký
Přes nárůst výkonu zůstává MacBook Pro 13 stylovým a štíhlým elegánem. Hmotnost 13" modelu se opět pohybuje na hranici 1.4 kg a v pase má 15.6 mm. Navíc je vyroben z pevného a odolného hliníku. S takovým partnerem je radost cestovat, nebo se s ním pochlubit ve společnosti.
Jediný konektor pro vše co potřebujete
Ačkoli využívá MacBook Pro jediný typ kabelového rozhraní a to Thunderbolt / USB 4, můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení externích disků, výstup videa s nativní podporou DisplayPort a připojení dalších USB periferií s konektorem USB Type-C. Takže k MacBooku snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Apple |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4062313153404 |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-8257U 1.40 GHz |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1600 px |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel Iris Plus Graphics 645 |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | MacOS |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 1.40 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Apple |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;13,3 palců úhlopříčka;256 GB NVMe SSD;MacOS;kancelářský;Šedá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
