Notebook Apple MacBook Pro 13" (Early-2015)
Kód: IC_14550109Detailní popis produktu
☝ Tento produkt je v originální krabici.
MacBooky Pro s Retina displejem patří mezi nejžádanější Apple produkty vůbec. Fantasticky jemné rozlišení 2 560 × 1 600 bodů se ve spojení s kvalitním IPS panelem postará o jedinečný zážitek. Pro skvělé pozorovací úhly a vynikající podání milionů barev je vyhledáván zejména grafiky i novináři. Vysoká kvalita displeje tolik neunavuje oči a proto je vhodný pro všechny, kdo tráví před monitorem celé hodiny, resp. pracují dlouho do noci. Jakmile si na něj zvyknete, jen těžko si budete zvykat na horší.

Mobilní procesor Intel
Srdcem celého stroje je procesor Intel s mikroarchitekturou Broadwell. Ačkoli rychlosti kabelového připojení zatím bezdrátová WiFi nedosahuje, pro většinu běžných použití, včetně práce se síťovým diskem, nabízí standard 802.11ac výborné přenosové rychlosti. Pro spárování s externími bezdrátovými zařízeními zase můžete zvolit připojení pomocí Bluetooth 4.0.

Zářivá výbava
Zárukou úspory energie a odolnosti proti nárazům je SSD disk. Tuto základní kapacitu si snadno rozšíříte pomocí externích disků. K jejich rychlému připojení poslouží například dvojice portů Thunderbolt 2 či USB 3.0. Samozřejmostí je i předinstalovaný operační systém, který již v základu obsahuje celou řadu velmi dobrých aplikací. Navíc obsahuje dokonale vyladěné prostředí se zcela novou úrovní propojení s ostatními iOS zařízeními.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Apple |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 0195950689464 |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-5287U 2.90 GHz |
| Rozlišení displeje: | 2560 x 1600 px |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel Iris Graphics 6100 |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | MacOS |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Apple |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;13,3 palců úhlopříčka;512 GB SSD;MacOS;pracovní;Stříbrná; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
