Notebook Apple MacBook Pro 15" (Mid-2015)
Kód: IC_14549595Vše skladem
Vaše objednávka ihned k odeslání
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Apple |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8884621087822 |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-4870HQ 2.50 GHz |
| Rozlišení displeje: | 2880 x 1800 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,4 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel Iris Pro Graphics 5200 + AMD Radeon R9 M370X 2GB |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | MacOS |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Apple |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
