Notebook Dell Latitude 5480
Kód: IC_14547073Detailní popis produktu
Dell Latitude 5480
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Displej je podepřen titanovými panty, které nabízí zvýšenou odolnost při častém otevírání a zavírání. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného přímého zdroje světla.
Profesionální vzhled a zpracování
Firemní 14palcový notebook Dell Latitude 5480 je přímo stvořen pro práci na cestách a vždy vám poskytne spolehlivost a potřebný výkon. Firemní notebooky s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a excelentní mírou zabezpečení - to jsou notebooky Dell řady Latitude. Firemní zaměření ovšem neznamená, že si právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky.

Odolný v každém směru
Mechanické provedení je na špičkové úrovni. Základna se nekroutí při zvednutí za roh a ani se jen tak neprohne při silném mačkání na klávesnici. Víko je taktéž velmi pevné a ani při silném tlaku na vnější stranu nedochází k barevným defektům na displeji. Konstrukce počítače je navržena tak, aby snesla i drsné zacházení, a mezi pracovními notebooky patří k jedněm z nejlepších. DELL Latitude 5480 je takřka ideální pracovní notebook pro ty, kteří chtějí kompaktní provedení bez kompromisů ve výbavě a výkonu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| EAN: | 7427304869073 |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 24 měsíců || 690 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 36 měsíců || 1190 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
