Notebook Dell Latitude E5440
Kód: IC_14547495Detailní popis produktu
Dell Latitude E5440
představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné i s dlouho výdrží při práci na bateriové napájení. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením spolu s volitelnou podsvícenou klávesnicí. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.

Zajímavá „čtrnáctka“ pro práci
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5440 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení. Dell Latitude E5440 je typickým představitelem klasického obchodního notebooku. Čtrnáctipalcový model, který se díky kvalitě zpracování hodí nejenom na cesty, ale také do kanceláře.

Pevná stavba je základ.
K pořízení notebooku lidé přistupují ze dvou úhlů pohledu. Tím prvním je určitě vhled a dojem z celkového zpracování. V případě Dell Latitude E5440 budete nadšeni. Tmavě laděné odstíny šasi působí elegantně. V případě výrobních materiálů lze zmínit například skelná vlákna v zesíleném víku displeje, hliníkové panty a spodní část vyrobenou z jednoho kusu.


DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5084432214025 |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-4310U 2.00 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4400 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
