Notebook Dell Latitude E5530
Kód: IC_14548586Detailní popis produktu
Dell Latitude E5530
představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.

Zajímavá „patnáctka“ pro práci
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5530 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení. Dell Latitude E5530 je typickým představitelem klasického obchodního notebooku.

Pevná stavba je základ
K pořízení notebooku lidé přistupují ze dvou úhlů pohledu. Tím prvním je určitě vhled a dojem z celkového zpracování. V případě Dell Latitude E5530 budete nadšeni. Tmavě laděné odstíny šasi působí elegantně. V případě výrobních materiálů lze zmínit například skelná vlákna v zesíleném víku displeje, hliníkové panty a spodní část vyrobenou z jednoho kusu. Dell Latitude E5530 je zpracován tak, aby poskytl produktivitu kdekoliv, takže co se kompaktnosti týče, úkol je splněn. Zaoblené rohy lichotí nejen designu, ale především jsou pro přenášení naprostým ideálem. Notebook skvěle padne do ruky, příjemně zúžené hrany netlačí do rukou, takže při častém přenášení máme pohodlí. Obal je z kartáčovaného hliníku, čímž nejen dodává designu šmrnc, ale prvotně na povrchu nezůstávají otisky prstů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 3701637826632 |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-3340M 2.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;15,6 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;kancelářský;Šedá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
