Notebook Dell Latitude E5530
Kód: IC_14547058Detailní popis produktu
Dell Latitude E5530
představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.

Zajímavá „patnáctka“ pro práci
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5530 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení. Dell Latitude E5530 je typickým představitelem klasického obchodního notebooku.

Pevná stavba je základ
K pořízení notebooku lidé přistupují ze dvou úhlů pohledu. Tím prvním je určitě vhled a dojem z celkového zpracování. V případě Dell Latitude E5530 budete nadšeni. Tmavě laděné odstíny šasi působí elegantně. V případě výrobních materiálů lze zmínit například skelná vlákna v zesíleném víku displeje, hliníkové panty a spodní část vyrobenou z jednoho kusu. Dell Latitude E5530 je zpracován tak, aby poskytl produktivitu kdekoliv, takže co se kompaktnosti týče, úkol je splněn. Zaoblené rohy lichotí nejen designu, ale především jsou pro přenášení naprostým ideálem. Notebook skvěle padne do ruky, příjemně zúžené hrany netlačí do rukou, takže při častém přenášení máme pohodlí. Obal je z kartáčovaného hliníku, čímž nejen dodává designu šmrnc, ale prvotně na povrchu nezůstávají otisky prstů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| EAN: | 5397063636761 |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-3320M 2.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 24 měsíců || 690 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 36 měsíců || 1190 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
