Notebook Dell Latitude E5540
Kód: IC_14547064Detailní popis produktu
DELL Latitude E5540
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5540 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení.

Výjimečný pomocník pro všestranné využití a efektivní pracovní nasazení
To je především kombinace vykonných procesorů a moderních rozhraní jako je např. USB 3.0 nebo rozhraní Bluetooth. Pracovat tak můžete nejen doma, ale i kdekoliv jinde. K internetu se můžete připojit i prostřednictvím vzdálených hotspotů za pomoci výkonné anténě, nebo u vybraných modelů za pomoci mobilních telefonních sítí. To vše za velice rozumnou cenu v odolném kabátě. Samozřejmostí je celá řada technologií zabezpečení včetně Trusted Platform Module, nebo Dell Data Protection.

Pružně přizpůsobivý výkon v inspirovaném designovém kabátě
Díky moderním procesorům Intel dostane uživatel to nejlepší na dnešním trhu. Varianta se SSD diskem zaujme bleskovým startem systému a svižnými reakcemi aplikací, zatímco verze s HDD poteší velkorysým úložným prostorem pro data, filmy či projekty. Navíc je notebook vybaven designovým šasi, které neomrzí ještě dlouhou dobu po zakoupení.

Praktické bonusy
Při práci na cestách jistě oceníte vynikající ochranu proti poškrábání displeje, která je zabezpečena sklem Corning Gorilla Glass NBT. Pracujte bez obav díky zadnímu krytu displeje notebooku ze skleněných vláken a šasi testovanému podle vojenské normy MIL-STD-810G. Cestujte nalehko s tenkým a lehkým notebookem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 0051791349236 |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Procesor: | Intel Core i5-4310U 2.00 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 24 měsíců || 690 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 36 měsíců || 1190 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4400 + nVIDIA GeForce GT720M 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | HDD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
