Notebook Dell Latitude E6430
Kód: IC_14548938Detailní popis produktu
Dell Latitude E6430
Notebooky DELL Latitude nabízí vynikající výkon, odolnost a skvělé řešení správy IT. Modely řady Latitude E6430 jsou navrženy pro profesionály na cestách, kterým poskytnou skvělý výkon ukrytý v kompaktním a lehkém notebooku se 14“ displejem. Latitude E6430 přinese vaší organizaci maximální produktivitu a svým výkonem dokáže nahradit pracovní stanici. Díky profesionálnímu dokovacímu systému, kompatibilnímu s řadou E, zajišťují vysokou produktivitu a snižují náklady.

Pružný výkon
Zvyšte svou produktivitu díky široké škále vlastností souvisejících s výkonem, včetně disků SSD, špičkových procesorů Intel, vyhrazené grafice s vysokým rozlišením a technologii Intel Rapid Start Technology (konfigurace závisí na zvoleném modelu). Nechybí ani moderní rozhraní USB 3.0 pro maximální rychlost přenosu dat

Všestranné využití
Ať jste kdekoli, komfort při práci vám zajistí snadné dokování a designové funkce zaměřené na maximální zvýšení produktivity. Podsvícená klávesnice usnadní práci v málo osvětleném prostředí a navíc na tuto klávesnici odolnou proti polití se můžete spolehnout. Je tichá a dobře se používá. Zvětšená dotyková podložka vám umožní snadnou navigaci po obrazovce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8785285928769 |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-3320M 2.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;14 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
