Notebook Dell Latitude E7250
Kód: IC_14547082Detailní popis produktu
DELL Latitude E7250
Výkonné notebooky jsou k dispozice snad od všech předních výrobců, které jsou v případě firmy Dell doplněny o nadstandardní podporu a rozsáhlou záruku. Řada notebooků Latitude je zaměřena pro firemní využití za pomoci špičkového zabezpečení a zvýšené odolnosti. Pod označením E7250 se navíc skrývá kompaktní štíhlý Ultrabook v elegantním šasi vybavený prvotřídním displejem prošpikovaný výkonnými komponentami.

Odolný skleněný displej a výkonné komponenty
V rámci tohoto produktu se skrývají nejen moderní úsporné procesory Intel, ale i precizní zvýšenou odolnost notebooku jako celku. Tělo notebooku je nejen lehké a tenké, ale navíc je vyrobeno z hliníku se speciální měkkou povrchovou úpravou. Displej disponuje odolným krycím sklem Corning Gorilla pro snížení rizika poškrábání, navíc bez rámečku. Víko displeje je dále vyztuženo uhlíkovými vlákny pro ještě větší odolnost a snížení hmotnosti.

Firemní zaměření nejen z pohledu správy a zabezpečení
Ultrabook Latitude E7250 v sobě integruje propracovaný systém zabezpečení uživatelský dat nejen proti neoprávněnému přístupu, ale i proti jejich znehodnocení, nebo ztrátě. Speciální software Dell Data Protection | Encryption zajišťuje nejen šifrování dat na pevném disku, ale i v případě jejich uložení na externích médiích včetně cloud úložišť. Vše je navíc integrováno přímo do operačního systému se snadným systémem jednotného přihlášení. Navíc nechybí ani možnost vzdáleného smazání citlivých dat v případě ztráty, nebo odcizení notebooku. Vše je dále plně nastaveno pro usnadnění podnikové správy celé flotily notebooků z řad Dell Latitude.

Exkluzivní kompatibilita s příslušenstvím v rámci řady Latitude
Mez další přednosti řady notebooků Dell Latitude, potažmo Latitude E7250, patří kompatibilita s příslušenstvím v rámci celé řady. Jedná se především o možnost použít dokovací stanici pro řadu Latitude E jako celek. Mezi dalšími je též podpora technologie WiGig pro nasazení například v konferenčních místnostech, kde jsou notebooky Latitude E schopny využít veškeré příslušenství vybavené touto technologií.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 0825633512924 |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-5300U 2.30 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 24 měsíců || 690 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 36 měsíců || 1190 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
