Notebook Fujitsu LifeBook E549
Kód: IC_14548431Detailní popis produktu
Fujitsu LifeBook E549 - Vaše výkonné a moderní obchodní zařízení
Notebook FUJITSU LIFEBOOK E549 je určen výhradně pro kancelářské pracovníky, kteří potřebují výkonný, plně vybavený notebook. Díky výkonnému procesoru Intel Core můžete efektivně pracovat, ať jste kdekoli. Užijte si nový texturovaný design s pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je PalmSecureTM senzor dlaňových žil k ochraně vašich firemních dat a neoprávněnému přístupu.

Moderní a robustní provedení
Spolehlivá mobilita, snadné použití a moderní vzhled pro každodenní obchodní požadavky
- Tenký 23,9 mm vstupní notebook od 1,79 kg s robustní a novou 3D texturou s křížovými vlnami design
- Užijte si ergonomický zážitek ze sledování s antireflexním 14” HD nebo FHD displejem

Spolehlivý a bezpečný výkon
Chraňte svůj notebook a firemní data vždy před neoprávněným přístupem
- Nový volitelný integrovaný snímač dlaňových žil PalmSecureTM nebo snímač otisků prstů, čtečka čipových karet a TPM 2.0
Nejlepší konektivita ve své třídě
Buďte flexibilní a zůstaňte produktivní kdekoli a kdykoli
- Kompletní sada portů s plnohodnotným konektorem HDMI, VGA a LAN a USB Type-C TM
- Založeno na špičkovém procesoru Intel®, který umožňuje rychlejší zpracování dat

Pohodlná obsluha a možnost upgradu
Snadný přístup ke klíčovým komponentám snižuje dobu upgradu a náklady
- Baterie, paměť, vnitřní úložiště a součásti připojení (LTE a WLAN) lze měnit s lehkostí

Koncept sdíleného replikátoru portů
Chraňte své investice a buďte připraveni na koncepty sdíleného stolu
- Sdílený rodinný replikátor portů s řadou LIFEBOOK U7 zajišťuje maximální flexibilitu a sdílení pracoviště
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 4064064010579 |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-8265U 1.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Fujitsu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

