Notebook Fujitsu LifeBook U727
Kód: IC_14549774Detailní popis produktu
Ultrabook Fujitsu Lifebook U727 navazuje na své předchůdce se skvělou mobilitou, atraktivním provedením a širokou funkční výbavou. Osloví vás nízkou hmotností, precizním zpracováním v kombinaci s moderním designem. Představuje ultramobilní notebook pro profesionály, kteří vyžadují optimální mobilitu na služebních cestách a ergonomii v kanceláři. Jelikož je většina důležitých informací poslední doby digitálního typu je třeba myslet i na zabezpečení těchto dat.

Výkonná mobilní kancelář
Pohodlná práce kdekoli díky celé řadě funkcí pro nejnáročnější mobilní uživatele, to jsou Ultrabooky Fujitsu Lifebook U727. Moderní procesory Intel, v kombinaci s rychlou operační pamětí DDR4, zaručují vynikající výkon pro náročné aplikace.

Zvolte si to správné zabezpečení
V podnikové sféře je zabezpečení a správa jedním ze základních parametrů pro investici do informačních technologií.

Skvělá konektivita
Jak již bylo zmíněno Ultrabooky Lifebook U727 podporují celou škálu možností připojení k internetu. Samozřejmostí je WiFi ac, nebo Gigabit Ethernet. ale nechybí ani rozhraní Bluetooth. Mezi volitelné vlastnosti dále patří například moduly 3G a 4G LTE pro připojení k mobilním sítím. Dokovací konektor pro replikátor portů společný pro řadu Lifebook U vám usnadní připojení periferií v kanceláři a s porty VGA a DisplayPort snadno připojíte další zobrazovací zařízení kdekoli budete potřebovat. Kromě běžného konektoru USB Type-A nechybí ani USB Type-C.

Pohodlný a přesto nadčasový design
Mnohé zajisté potěší tenké provedení, kde výrobce uvádí tloušťku pouhých 19,0 mm (nedotykový), 19,6 mm (dotykový) v kombinaci s velmi příjemnou hmotností začínající na 1.15 kg. To s sebou ovšem přináší rizika pro ergonomické použití a odolnost zařízení jako celku. Nemusíte se obávat, i tato stránka použití byla brána v potaz. Šasi z hliníku a hořčíku je zárukou skvělé odolnosti.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8785286026600 |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-7200U 2.50 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Fujitsu |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
