Notebook Lenovo E31-80
Kód: IC_14547538Detailní popis produktu
Lenovo E31
Notebooky Lenovo řady E31 představují kompaktní přenosné počítače ideální pro vaše podnikání a každodenní firemní použití v kanceláři i na cestách. Jejich služby ocení například také studenti, kterým poskytují skvělou mobilitu v tenkém a lehkém provedení. Notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory Intel, dále vysokokapacitními pevnými disky a dostatkem operační paměti.

Komfortní design
Notebooky této série nabízí elegantní design v tenkém a úzkém profilu o síle pod 22 mm. Pohodlí zajišťuje dostatečně velký komfortní touchpad spolu s klávesnicí typu AccuType, která poskytuje, oproti standardním klávesnicím, pohodlnější a plynulejší psaní bez zbytečných překlepů. U vybraných modelů oceníte také přítomnost čtečky otisků prstů sloužící pro rychlé zadávání hesla a vyšší bezpečnost při přihlašování.

Skvělý výkon
Notebook řady E je výkonný pracovní stroj, který je připraven přijmout a splnit jakoukoliv výzvu. Základem jsou spolehlivé procesory Intel. Nechybí vysokokapacitní pevné disky v kombinaci s dostatkem operační paměti. Připojit se kdykoliv a kamkoliv, není s notebookem řady E žádný problém. Získejte spolehlivého partnera v notebooku řady E31.

Široké možnosti konektivity
Notebooku nechybí rozhraní USB 3.0/3.1 Gen 1, které je až 10krát rychlejší než předchozí USB technologie a umožňuje rychlý přenos dat. Samozřejmě máte k dispozici důležitou síťovou konektivitu pomocí bezdrátového Wi-Fi i kabelového Ethernet rozhraní a v závislosti na konfiguraci i Bluetooth.

Nejen práce, ale i zábava
Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým zážitek zpříjemní reproduktory s podporou technologie Dolby. Zvukový projev je též čistší a srozumitelnější i v případě VOIP komunikace. Při konferenčních hovorech s kolegy, klienty, rodinou i přáteli oceníte snadno použitelnou HD webkameru. Pro připojení externího zobrazovacího zařízení nechybí rozhraní VGA a HDMI. Notebook E31 neklade vaší zábavě žádné meze.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8785285786147 |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Lenovo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
