Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 260
Kód: IC_14545409Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad Yoga 260
Ultrabooky řady ThinkPad Yoga 260 od společnosti Lenovo patří k rodině odolných konvertibilních notebooků speciálně navržených jako všestranné zařízení po práci na cestách a v náročných podmínkách. Yoga 260 je tenký, lehký, flexibilní a se čtyřmi režimy použití - notebook, stojánek, stan a tablet. Záleží pouze na tom, jak moc displej notebooku pootočíte kolem pohyblivé osy a na zařízení pak můžete používat své oblíbené aplikace čtyřmi různými způsoby, tak jak je to pro vás optimální.

Používejte ThinkPad Yoga 260 způsobem jaký potřebujete
Využijte jedinečný design notebooku ThinkPad Yoga 260 a otáčejte dotykový displej o 360°. Notebook proto umožňuje použití ve čtyřech různých režimech. Použije polohu notebook pokud chcete pracovat produktivně. Stojánek vám umožní pohodlné prezentace a multimediální zábavu v optimální poloze displeje. Poloha stan je velmi stabilní pro dotykové ovládání, a když otočíte displej o plných 360°, pak můžete Yogu 260 využít jako klasický tablet.

Klávesnice „lift ‘n’ lock“
Inovativní klávesnice „lift ‘n’ lock“ ultrabooku ThinkPad Yoga 260 je jedna z vychytávek, která vás osloví. Při přechodu mezi jednotlivými režimy použití se rám klávesnice automaticky nadzvedne a klávesy se uzamknou. Díky tomu se ultrabook se pohodlněji drží a nedochází k nechtěnému stisknutí kláves.
Společník na cesty
Za pomoci multirežimového notebooku ThinkPad Yoga 260 budete vždy maximálně produktivní. Notebooku se samozřejmě skvěle hodí i na cesty díky tenkému provedení s tloušťkou pouhých 17,8 mm a celkově kompaktní a odolné konstrukci. I přes integraci displeje s možností plného překlopení si notebook zachovává nízkou hmotnost začínající na hranici 1.3 kg.

Nejen práce, ale i zábava
Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým zážitek zpříjemní reproduktory s podporou technologie Dolby Home Theater. Při konferenčních hovorech s kolegy, klienty, rodinou i přáteli oceníte snadno použitelnou HD webkameru. Pro připojení externího zobrazovacího zařízení nechybí rozhraní HDMI a mini DisplayPort. Notebook ThinkPad Yoga 260 neklade vaší zábavě žádné meze.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8785286165446 |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Lenovo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

