Bluechip *GAME LINE* AMD Ryzen 7 2700X 3.70 GHz / 64 GB / 1 000 GB NVMe SSD
Kód: IC_14539810Vše skladem
Vaše objednávka ihned k odeslání
Detailní popis produktu
Entry-level pro hráče
Počítač obsahuje grafickou kartu, která se dá nazvat jako "vstupenka do herního světa". Herní grafická karta nižší třídy je vhodná pro nenáročné uživatele, kteří nechtějí utratit "balík" za grafickou kartu. V HD (720p) rozlišení si na ní zahrajete nenáročné hry. Vyšší rozlišení se u této grafické karty nedá doporučit. Všechny ostatní běžné úkoly potom zvládne s přehledem - ať už budete surfovat na internetu, přehrávat nebo zpracovávat video, či jen vykonávat běžné kancelářské činnosti.
Pařte hry
Karta zvládne vysoce oblíbenými tituly, např. Counter Strike, Portal 2, Bioshock Infinite, Rocket League, Overwatch, Sid Meier’s Civilization VI.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače AMD |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 2700X 3.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ano |
| Grafika: | nVIDIA GeForce GT 710 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GT |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | BD-RE |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Operační paměť: | 64 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 3.70 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 10x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Značka: | BlueChip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
