Dell Precision 7720 Mobile Workstation 17,3 palců / Intel Core i7-7820HQ 2.90 GHz / 16 GB / 512 GB NVMe SSD / Černá
Kód: IC_14543292Detailní popis produktu
Notebook Dell Precision 17 (7720)
Mobilní pracovní nástroj, který vás nenechá na holičkách ani v těch nejnáročnějších podmínkách, to přesně jsou notebooky Dell Precision. Mobilní pracovní stanice Dell Precision 17 (7720) jsou navrženy především pro náročné profesionály, kteří ke své práci vyžadují špičkový výkon a technologie, které využívají na svých stolních pracovních stanicích.

Výhody mobilní pracovní stanice Precision 17 (7720)
- Výkonný mobilní procesor Intel.
- Profesionální grafická karta.
- Certifikace ISV pro graficky náročné aplikace.
- Optimalizované chlazení.
- Šasi bylo podrobeno testování MIL-STD 810G a požadavky tohoto testování splnilo.
- Nástroj Dell Precision Optimizer automaticky vyladí vaši pracovní stanici pro spouštění nejoblíbenějších aplikací nezávislých dodavatelů softwaru (ISV).

Mobilní pracovní stanice s výkonem desktopové
Notebooky Dell Precision 17 (7720) nabízejí výkon pracovních stanic a mobilitu notebooků v jediném zařízení. Jedná se tedy o produkt bez kompromisů mezi mobilitou a výkonem. Potřebný výkon poskytují procesory Intel v kombinaci s operační pamětí DDR4 (až 64 GB ECC nebo non-ECC) a pevnými disky HDD nebo SSD (pozice pro 2 disky M.2 PCIe a jeden disk 2.5").

Certifikace pro profesionální nasazení
Koncepce profesionálního notebooku vyžaduje preciznost ve všech směrech, a proto byly nejpopulárnější profesionální aplikace testovány a certifikovány předními nezávislými prodejci softwaru (ISV) pro bezproblémové použití s pracovní stanicí Dell Precision 17 (7720).
Produktivita s nástrojem Dell Precision Optimizer
Bezplatný doplněk Dell Precision Optimizer pro pracovní stanice Precision s centralizovanou správou SCCM upravuje nastavení systému za vás a automaticky přizpůsobí pracovní stanici pro nejoblíbenější aplikace nezávislých dodavatelů softwaru (ISV). Každá aplikace vyžaduje trochu jiné nastavení systému a pracovní stanice Precision se dokáže přizpůsobit. Pracovníci oddělení IT mohou v reálném čase získat zprávy o výkonu procesoru, úložiště, paměti a grafického adaptéru.

Stálá spolehlivost ruku v ruce se službami a výhodami nad očekávání
Vše je konstruováno pro maximální životnost a vysokou odolnost zařízení jako celku. Použití součástí nejvyšší kvality a dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhu, výroby a komplexního testování mobilních pracovních stanic zajišťují vysoký standard, spolehlivost a vaši maximální spokojenost. Za zmínku též stojí špičková podpora ze strany výrobce, kdy vám za všech okolností vyjdou vstříc na technické podpoře a v případě poruchy vše opraví v nejkratším možném termínu v případě záruky Next Business Day (NBD) druhý den přímo u zákazníka.

Potřebné možnosti konektivity
Především bylo integrováno velmi univerzální rozhraní USB Type-C/Thunderbolt 3, které umožní nejen rychlé přenosy, ale také nabíjení dalších zařízení, dokování nebo výstup na další zobrazovací zařízení. Samozřejmostí je pak integrace rozhraní USB 3.0/3.1 Gen 1, Bluetooth, Wi-Fi ac pro připojení k bezdrátovým sítím a Gigabit Ethernet pro kabelovou konektivitu. Nechybí ani rozhraní HDMI a mini DisplayPort pro pohodlné připojení externího monitoru a celá řada dalších prémiových vlastnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4251922614332 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-7820HQ 2.90 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 630 + nVIDIA Quadro M1200 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 5x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
