Fujitsu LifeBook U749 14 palců / Intel Core i7-8665U 1.90 GHz / 16 GB / 512 GB NVMe SSD / Černá
Kód: IC_14546302Detailní popis produktu
Notebook Fujitsu Lifebook U749
Ultrabook Fujitsu Lifebook U749 navazuje na své předchůdce se skvělou mobilitou, atraktivním provedením a širokou funkční výbavou. Osloví vás nízkou hmotností, precizním zpracováním v kombinaci s moderním designem. Představuje mobilní notebook pro profesionály, kteří vyžadují optimální mobilitu na služebních cestách a ergonomii v kanceláři. Důležitým aspektem dnešní doby je také zabezpečení dat a zde řada notebooků U749 dokáže nabídnout ty nejlepší možnosti.

Hlavní přednosti
- Tenký a lehký ultramobilní notebook pro profesionály.
- Baterie, paměť a interní úložiště lze snadno vyměnit.
- Zabezpečení s vynikajícími funkcemi, které spolehlivě ochrání váš notebook a firemní data.
- Šasi z hliníku a hořčíku.
Výkonná mobilní kancelář
Pohodlná práce kdekoli díky celé řadě funkcí pro nejnáročnější mobilní uživatele, to jsou ultrabooky Fujitsu Lifebook U749. Moderní procesory Intel, v kombinaci s rychlou operační pamětí DDR4, zaručují vynikající výkon pro náročné aplikace. Dále si můžete vybrat SSD M.2 pevný disk s rozhraním SATA III nebo dokonce PCIe NVMe a technologií SED. K dispozici je také několik variant displeje sahající od HD až k Full HD s dotykovým ovládáním. Možností je celá řada, stačí si jen vybrat.

Snadný upgrade
Lifebook U749 vám poskytuje snadný přístup k nejdůležitějším komponentám, takže lze snadno vyměnit baterii, paměť a interní úložiště. Tato praktická konstrukce zkracuje čas a snižuje náklady související s rozšířením.
Skvělá konektivita
Ultrabooky Lifebook U749 podporují celou škálu možností připojení periferií a síťové konektivity. Samozřejmostí je WiFi ac, nebo Gigabit Ethernet. ale nechybí ani rozhraní Bluetooth. Mezi volitelné vlastnosti dále patří například moduly 4G LTE pro připojení k mobilním sítím. Dokovací konektor pro replikátor portů společný pro řadu Lifebook U vám usnadní připojení periferií v kanceláři a s porty VGA, HDMI a DisplayPort snadno připojíte další zobrazovací zařízení kdekoli budete potřebovat (HDMI a DisplayPort nelze využít současně). Kromě běžného konektoru USB Type-A nechybí ani USB Type-C s technologií Thunderbolt 3.

Partner na cesty
Pozoruhodně tenký mobilní notebook s tloušťkou pouhých 19.2 mm a hmotností začínající na 1,74 kg (1,95 kg dotykový) vás na cestách nikdy nebude tížit, a přesto dokáže nabídnout výkonnou mobilní kancelář. Využitím hliníku a hořčíku v konstrukci notebooku máte záruku skvělé odolnosti a nijak nezaostává za kvalitami řady U749 (výdrž závisí na modelu, konfiguraci, aplikacích a na nastavení správy napájení).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 4903462268413 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-8665U 1.90 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.90 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Fujitsu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
