Fujitsu LifeBook U9310X 13,3 palců / Intel Core i7-10610U 1.80 GHz / 16 GB / 512 GB NVMe SSD / Černá
Kód: IC_14546271Detailní popis produktu
☝ Produkt obsahuje navíc dotykové pero.
Fujitsu LifeBook U9310X
Fujitsu LifeBook U9310X je ideální volbou pro profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon v kompaktním balení. Tento ultratenký a lehký notebook nabízí vynikající mobilitu a flexibilitu díky otočnému displeji, který umožňuje přechod mezi notebookem a tabletem. LifeBook U9310X je vybaven nejnovějšími technologiemi, které usnadní vaši každodenní práci i na cestách.


Výkonný a flexibilní
Tento notebook nabízí kombinaci vysokého výkonu a extrémní flexibility. Je vybaven procesorem Intel Core 10. generace, což zaručuje rychlé a efektivní zpracování dat. Díky dotykovému displeji a možnosti otočení o 360 stupňů je ideální pro uživatele, kteří potřebují přepínat mezi různými pracovními režimy. Notebook můžete používat jako klasický pracovní stroj nebo jako tablet pro rychlé prezentace.


Bezpečnost na prvním místě
Fujitsu LifeBook U9310X nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, jako je integrovaná čtečka otisků prstů a modul TPM, které chrání vaše citlivá data. Tyto technologie zajišťují, že pouze vy budete mít přístup k důležitým informacím, čímž minimalizujete riziko neoprávněného přístupu.


Lehký a odolný
LifeBook U9310X váží pouhých 900 gramů, což z něj činí jeden z nejlehčích notebooků na trhu. Navzdory své lehkosti je velmi odolný díky robustnímu tělu z hořčíkové slitiny, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti mechanickému poškození.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8785286163060 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-10610U 1.80 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Fujitsu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
