Herní počítač Lenovo IdeaCentre G5 14IMB05
Kód: IC_14547445Detailní popis produktu
Lenovo IdeaCentre G5 14IMB05
Počítač Lenovo IdeaCentre G5 je navržený pro domácí zábavu a hry. Jedná se o stolní počítač pro multimediální použití v domácnosti, který zvládá i herní nasazení, takže ho plně využije celá rodina. Pořiďte si výkon v elegantním provedení značkového výrobce.

Tichý jako myška
Počítač Lenovo G5 14IMB05 se vyznačuje perfektními akustickými vlastnostmi díky promyšlené koncepci chlazení, která snižuje hladinu hlučnosti při plném zatížení procesoru. Má také vestavěný senzor chytrého chlazení, který rozpozná okolní teplotu a automaticky přizpůsobí úroveň chlazení. Počítač je tak méně hlučný a vy můžete v klidu pracovat bez rozptylování z hučení.

Nechte se vtáhnout do centra dění
Dopřejte si dokonalý audiovizuální zážitek s počítačem IdeaCentre G5, který se může pochlubit kvalitním zvukovým podáním HD Audio. S multimediálním rozhraním HDMI vám nabídne přenos obrazu a zvuku ve vysoké digitální kvalitě.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0195235864432 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-10400F 2.90 GHz |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Barva: | Modrá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | nVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Značka: | Lenovo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
