HP ZBook 17 G3 Mobile Workstation 17,3 palců / Intel Core i7-6820HQ 2.70 GHz / 16 GB / 512 GB SSD / Černá
Kód: IC_14543317Detailní popis produktu
HP ZBook 17 G3
S mobilní pracovní stanicí HP ZBook 17 můžete pracovat prakticky kdekoli s výkonem srovnatelným se stolní pracovní stanicí. Díky své příslušnosti k řadě ZBook 17 vyniká notebook zvýšenou ochranou nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. To vše samozřejmě s nízkou hmotností notebooku jako celku spolu se splněním 120 000 hodin komplexního testování HP při návrhu notebooku a splněním kritérií testování podle standardů MIL-STD 810G. Elegantní design mobilní pracovní stanice ZBook 17 G3 upoutá pozornost na cestách, u klientů i v kancelářích.

Mobilní pracovní stanice
Za pomoci moderních technologií budete mít jako uživatel k dispozici vždy dostatek výkonu. Ať již výpočetního, který dodávají moderní procesory Intel, nebo grafického za pomoci profesionálních grafických akcelerátorů AMD FirePro a NVIDIA Quadro ve většině modelů ZBook. To vše je doplněno operační pamětí DDR4 a pevného disku, od klasické varianty HDD až po superrychlé SSD (NVMe PCIe SSD).

Navržen chránit
Notebooku nechybí podpora pro moderní ochranné prvky včetně HP Client Security a možnosti šifrování dat uložených na pevném disku. Nikdo nepovolaný se tak k vašim citlivým datům nedostane a zvýšena je ochrana online účtů a identity, kde si již nebude muset pamatovat složitá hesla. Technologie HP BIOSphere s HP Sure Start detekuje poškození a zotavuje systém BIOS.

Důraz na možnosti konektivity
To je nejen integrace moderního rozhraní USB specifikace 3.0, ale též konektivit typu HDMI a VGA jako řešení připojení externího displeje, Thunderbolt 3 jako alternativa pro vysokorychlostní připojení periferií a samozřejmě i klasického Wi-Fi adaptéru pro připojení k bezdrátovým sítím nebo kabelového Gigabit Ethernet. Výrobce dále myslel i na zábavu a proto notebooku nechybí HD zvuk z dílen Bang & Olufsen a ve vybraných modelech také integrovaná kamera.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4260693976259 |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-6820HQ 2.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || USBKABEL || USB kabel || 39 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 + nVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
