Lenovo IdeaCentre Gaming 5 14IOB6
Kód: IC_14545166Detailní popis produktu
Stolní počítač Lenovo IdeaCentre Gaming 5 14IOB6
Počítač Lenovo IdeaCentre Gaming 5 je navržený pro domácí zábavu a hry. Jedná se o stolní počítač pro multimediální použití v domácnosti, který zvládá i herní nasazení, takže ho plně využije celá rodina. Pořiďte si výkon v elegantním provedení značkového výrobce.

Hlavní přednosti
- Kompaktní provedení skříně Tower s objemem 13.6 litrů.
- Nabídne moderní technologie a vysokou spolehlivost.
- Můžete připojit řadu periferních zařízení díky celé škále portů.
- Poutavé Raven Black šasi s předním panelem Chameleon.
Solidní výkon pro multimediální zábavu
Počítače IdeaCentre Gaming5 14IOB6 je postaven na moderním procesoru Intel v kombinaci s využitím herního grafického akcelerátoru NVIDIA. Vysoký výkon ještě dokresluje operační paměť DDR4 a podpora osazení SSD pevného disku.

Vybaven pro multimédia
Dopřejte si dokonalý audiovizuální zážitek s počítačem IdeaCentre Gaming5, který se může pochlubit kvalitním zvukovým podáním HD Audio. S multimediálním rozhraním HDMI vám nabídne přenos obrazu a zvuku ve vysoké digitální kvalitě.
Tichý provoz
Počítač Lenovo Gaming5 se vyznačuje perfektními akustickými vlastnostmi díky promyšlené koncepci chlazení, která snižuje hladinu hlučnosti při plném zatížení procesoru. Má také vestavěný senzor chytrého chlazení, který rozpozná okolní teplotu a automaticky přizpůsobí úroveň chlazení. Počítač je tak méně hlučný a vy můžete v klidu pracovat bez rozptylování z hučení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 0196380241987 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-10400F 2.90 GHz |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Rozšíření grafické karty || GT1030 || Herní grafická karta Ge-Force GT 1030 SC - 2GB DDR5 DVI, HDMI || 2 190 Kč, Rozšíření grafické karty || Herní grafická karta Ge-Force RTX 3050 - 6GB DDR6 DVI, HDMI, DPP || 3 890 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Ostatní doplňky || 230V || Napájecí síťový kabel 230V || 35 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 24 měsíců || 490 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36PC || Prodloužení záruční doby pro PC a monitory na 36 měsíců || 790 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč, Rozšíření optické mechaniky || DVDRWSLIM || DVD-RW mechanika - slim || 420 Kč |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ano |
| Grafika: | nVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 5x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Lenovo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
