Notebook Dell Latitude 5290 2-in-1
Kód: IC_14547612Detailní popis produktu
☝ Tento produkt obsahuje novou baterii.
Dell Latitude 5290 2 in 1
Notebooky Latitude a zařízení 2 v 1 umožňují celodenní produktivitu s nejbezpečnějšími a nejspravitelnějšími funkcemi, to vše v krásném designu, který budete s hrdostí nosit. Bez ohledu na to, kam vás práce zavede – ať už jste na cestách, u stolu nebo pracujete v kavárně, máme ta správná řešení, abyste mohli pracovat kdekoli.

Výkonný a snadno ovladatelný
Spolehlivý výkon díky procesorů Intel abyste vydrželi ten nejdelší pracovní den. Dell Client Command Suite je dodáván se sadou automatizačních nástrojů, které pomáhají při monitorování zařízení, nasazování bitových kopií, aktualizacích a dalších, s cílem maximalizovat investice do hardwaru a softwaru a šetřit čas. Intel® vPro™ spravuje a chrání vaše zařízení před softwarovými útoky. Diagnostikujte a opravujte svůj Latitude 5290 2-v-1 na dálku, a to vše při snížení spotřeby energie.

Se systémem Windows
Windows vám umožní začlenit vaše myšlenky a nápady do digitálního prostoru. Continuum optimalizuje obsah pro obrazovku, kterou si právě prohlížíte. Díky hladkému přechodu z režimu notebooku do režimu tabletu můžete zůstat produktivní s volitelnou klávesnicí i bez ní.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 5397184600764 |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-8350U 1.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1280 px |
| Úhlopříčka displeje: | 12,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 1.70 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;12,3 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;512 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;2v1;Černá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
