Notebook Dell Latitude 5290
Kód: IC_14550665Detailní popis produktu
Notebook Dell Latitude 5290 je spolehlivý pracovní nástroj s 12,5" displejem. Vhodný je zejména pro vytváření obsahu v kanceláři. Je lehčí a tenčí než jeho předchůdce a nabízí vše, co má skvělé zařízení pro pracovní nasazení mít.
.jpeg)
Spolehlivý výkon Dell Latitude 5290
Model Latitude 5290 v sobě kombinuje mobilitu, produktivitu a atraktivní vzhled. Použitý procesor si lehce poradí i s náročnějšími pracovními aplikacemi, jeho pokročilá architektura se však vyznačuje nízkou energetickou náročností.
.jpeg)
Se systémem Windows
Windows Vám umožní začlenit vaše myšlenky a nápady do digitálního prostoru. Continuum optimalizuje obsah pro obrazovku, kterou si právě prohlížíte.


Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 5397184123430 |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-7300U 2.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;12,5 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
