Notebook Dell Latitude E5430
Kód: IC_14549851Detailní popis produktu
Dell Latitude E5430
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Displej je podepřen titanovými panty, které nabízí zvýšenou odolnost při častém otevírání a zavírání. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného přímého zdroje světla.

Efektivní pracovní nasazení.
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5430 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný.

Výjimečný pomocník pro všestranné využití.
Dell Latitude E5430 představuje ideální notebook pro všechny, kteří hledají středně výkonný a odolný notebook jak do firmy, tak na doma. Představuje inteligentní rovnováhu mezi luxusem a ekonomií se zaměřením především na kompaktnost a spolehlivost, jak je u značky Dell samozřejmostí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 7427304875074 |
| Pevný disk: | 512 GB HDD |
| Procesor: | Intel Core i5-3210M 2.50 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | HDD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
