Notebook Dell Precision 7550
Kód: IC_14550035Vše skladem
Vaše objednávka ihned k odeslání
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 3831130194355 |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Procesor: | Intel Core i7-10850H 2.70 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA Quadro T2000 Mobile 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.70 GHz |
| SD čtečka: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core I7 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | Dell |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;15,6 palců úhlopříčka;1 000 GB NVMe SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;pracovní;Stříbrná; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
