Notebook HP Chromebook 13 G1
Kód: IC_14550658Detailní popis produktu
Praktický notebook HP Chromebook 13 G1 v odolném šasi s certifikací MIL-STD 810G je předurčen pro všechny typy běžných činností. 13,3" antireflexní displej je ideální volbou pro sledování filmů, hraní her či práci s více okny najednou. Základem Chromebook 13 G1 je prémiový design spolu s výkonnými procesory zajišťujícími rychlost a nechybí ani důraz na promyšlené zabezpečení zařízení jako celku. Někoho možná překvapí skromné lokální úložiště, ale o něj se u zařízení typu Chromebook bát nemusíte, většinu dat máte k dispozici přes rozsáhlé možností nonstop připojení na cloud úložišti online. Tím se zvyšuje nejen zabezpečení, ale i usnadňuje možnost případného navýšení kapacity bez složitých hardwarových úprav.

Odolný společník na každodenní práci i zábavu
Uvnitř notebooku HP Chromebook 13 G1 se ukrývá výkonný procesor Intel Core m3-6Y30. Hlavními výhodami je nízká spotřeba, která pozitivně ovlivňuje dobu výdrže baterie bez nutnosti elektrického napájení. Ty zajišťují dostatek výkonu nejen pro každodenní činnost, ale ještě jim ho značná část zbývá. Za zmínku stojí například schopnost bleskurychlého startu v kombinaci s úsporností a nízkou hmotností.

Snadná a bezproblémová konektivita
Co se konektivity týče, tak notebook zajistí vše, na co si jen vzpomenete. Design sice není na prvním místě pro každého, ale v poslední době si dle tohoto kritéria vybírá elektroniku stále více lidí. U HP Chromebooku 13 G1 se design nemusí líbit každému, ale jeho čisté linie, jednoduché pojetí a všudypřítomná praktičnost zaujmou širokou škálu budoucích uživatelů. Aby toho nebylo málo jsou chromebooky schopny být téměř kdykoliv a kdekoliv připojeny online, což je i jejich hlavní úkol díky jejich cloudové orientaci.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Pentium |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 0190780191668 |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Procesor: | Intel Pentium 4405Y 1.50 GHz |
| Rozlišení displeje: | 3200 x 1800 px |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 515 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 1.50 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | Flash |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;13,3 palců úhlopříčka;32 GB eMMC;Chrome OS;kancelářský;Stříbrná; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
