Notebook HP Chromebook 14 G5
Kód: IC_14550621Detailní popis produktu
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Profesionálem od srdce
Výkonný firemní počítač s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook Folio 1040. Displej navíc disponuje HD rozlišením a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách, kde je zařízení navíc chránění již zmíněnou vysokou odolností. Nemusíte se tak bát vzít si počítač kamkoliv s sebou.

Komfort a design
Pro notebooky určené do firemního sektoru je samozřejmá možnost použití v kombinaci s dokovací stanicí a řada EliteBook Folio 1040 není výjimkou. S pomocí procesorů Intel Core je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Nechybí například přídavná tlačítka pro usnadnění práce. Za pomoci nízké spotřeby navíc notebook vydrží pracovat na jediné nabití celé hodiny.


Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Celeron |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0192018952836 |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Procesor: | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | Flash |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;14 palců úhlopříčka;32 GB eMMC;Chrome OS;Studentský;Šedá; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
