Notebook HP EliteBook 850 G4
Kód: IC_14544650Detailní popis produktu
HP EliteBook 850 G4
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Hi-end business po výrazném odtučnění
Výkonný firemní notebook s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook 850 G3. Displej disponuje vysokým rozlišením, hardware excelentním výkonem a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách. EliteBooky jsou nejvyšší pracovní řadou u HP se dočkaly podstatné změny. Nově využívají úsporných procesorů a jsou mnohem tenčí a lehčí. 15“ model 850 dokázal do tenkého těla vtěsnat kompletní výbavu a zachována byla také snadná údržba. První číslice značí řadu a druhá úhlopříčku, takže v případě EliteBooku 850 jde o 15,6“ model a nástupce předchozího 8570p. HP EliteBook 850 G3 je moderním znázorněním 15,6“ hi-end pracovního notebooku.

Lehký a měkký Ultrabook
Atraktivní notebook značky HP v úhledném šasi s novým tenkým designem je připraven na vysoké pracovní nasazení. Spolupráce s kolegy v podnikové síti bude mnohem snazší díky integraci výkonných technologií na podnikové úrovni. EliteBook 850 G3 představuje premiovou řadu v business nabídce. HP neváhá používat kvalitní materiály a moderní hardware, vyhraje si s designem a může konkurovat kterémukoli produktu jiných výrobců. Design tohoto EliteBooku je typický pro pracovní HP – oblé rohy a spíše jednoduché linie. Šasi je z velké části hliníkové a magneziové, kovově stříbrná je také jeho hlavní barva, ovšem spodek, rámeček displeje a panty jsou černé. Černá se světlými popisky je i podsvícená plnohodnotná klávesnice s numerickým padem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky - Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 0190781308881 |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Procesor: | Intel Core i5-7300U 2.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Konfigurátor: | Operační systém || W11TOW10 || Microsoft Windows 10 Professional CZ včetně instalace - změna z Windows 11 || 150 Kč, Doplňkové služby || SWPLUS || Kompletní programová příprava počítače || 490 Kč, Doplňkové služby || VYMENA48 || Záruka okamžité výměny || 390 Kč, Ostatní doplňky || USBWIFI || USB WiFi klient pro bezdrátové připojení do sítě || 290 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGZ || Podložka pod myš celogelová - měkčená, vysoce komfortní || 69 Kč, Ostatní doplňky || MOUSEGEL || Podložka pod myš - gelově měkčená pro zápěstí || 69 Kč, Ostatní doplňky || REPRO20 || Reproduktory - klasické 2.0, černé provedení || 190 Kč, Ostatní doplňky || WEBCAM || Webkamera s vestavěným mikrofonem || 490 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD2TB || Pevný disk SSD 2048 GB (2 TB) || 3 900 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD512GB || Pevný disk SSD 512 GB || 1 390 Kč, Rozšíření pevného disku || SSD1TB || Pevný disk SSD 1 TB (1024 GB) || 2 380 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO16 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 16 GB || 1090 Kč, Rozšíření operační paměti RAM || RAM8TO32 || Rozšíření RAM pro PC z 8 GB na 32 GB || 4190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT1TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 1 TB || 1 190 Kč, Zálohování a přenos dat || EXT2TB || Externí pevný disk USB 3.0 - kapacita 2 TB || 1 690 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH32 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 32 GB || 170 Kč, Zálohování a přenos dat || FLASH64 || USB Flash Disk USB 3.0 - kapacita 64 GB || 290 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || NOD32 || Eset NOD32 Antivirus - licence na 1 rok || 612 Kč, Profesionální antivirová ochrana ESET || ESETSECUR || Eset Security Essential - kompletní ochrana - licence na 1 rok || 818 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA24NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 24 měsíců || 690 Kč, Prodloužení záruční doby || ZARUKA36NB || Prodloužení záruční doby pro notebooky na 36 měsíců || 1190 Kč, Klávesnice a myš || KBDMOUSE || Zvýhodněný SET - CZ klávesnice a optická myš || 190 Kč, Klávesnice a myš || SETBEZDRAT || Bezdrátový SET - tenká stylová klávesnice a myš || 550 Kč, Microsoft Office || OFFICE21 || Microsoft Office 2021 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 890 Kč, Microsoft Office || OFFICE19 || Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ - trvalá licence || 1 590 Kč |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| DisplayPort: | ano |
| Dotykové LCD: | ne |
| DVI: | ne |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| HDMI: | ne |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ano |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ano |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
