Notebook HP ProBook x360 435 G8
Kód: IC_14550769Detailní popis produktu
Oblíbené pracovní notebooky HP ProBook nyní přichází také v konvertibilním provedení a poskytují tak více možností využití. Příslušnost k řadě ProBook znamená potřebnou odolnost, precizní zpracování, solidní výkon a dobrou míru zabezpečení.

Hlavní přednosti
- Spolehlivost řady ProBook.
- Nabídka všech důležitých standardních rozhraní.
- Kvalitní konstrukce, která něco vydrží.
Používejte notebook ve více režimech
Konstrukce plně otočného displeje až o 360° vám umožní používat notebook jak potřebujete. Klasický režim notebook je ideální pro práci a plně překlopený stav tablet je skvělý pro zábavu. Kloub displeje je dostatečně tuhý i pro možnost pouze částečného vyklopení a následně využívat notebook v režimu stojánku nebo stanu. S HP ProBook x360 435 G8 si užijete práci i zábavu s maximálním pohodlím.

Potřebný výkon pro práci i zábavu
V notebooku HP ProBook x360 435 G8 získáte vždy dostatek výkonu pro nejnáročnější projekty v moderním stylovém provedení. Potřebnou sílu notebooku této řady poskytuje moderní procesor AMD Ryzen řady 5000 v kombinaci s operační pamětí DDR4 a grafickým řešením AMD Radeon Graphics.
Navržen chránit
Notebooku nechybí podpora pro moderní ochranné prvky s jednoduchými nástroji a službami pro správu dat a zabezpečení. V případě instalace Windows 10 dostáváte k dispozici všechny funkce systému, který maximalizuje produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání a ochrání vás před bezpečnostními hrozbami dneška. Řada praktických nástrojů HP zvyšuje zabezpečení a chrání důležitá data již od úrovně systému BIOS.

Potřebné možnosti konektivity
To je nejen integrace rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, ale též nového konektoru USB Type-C Gen2, který podporuje připojení DisplayPort (s volitelným adaptérem), Power delivery a snadné dokování. Připojení k sítím zajistí kabelové Gigabit Ethernet nebo bezdrátové Wi-Fi a nechybí ani možnost připojení externího zobrazovacího pomocí HDMI.

Komunikujte online
Komunikujte s rodinou, přáteli, kolegy, klienty a obchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera s vysokým rozlišením, v kombinaci se skvělým zvukem, záručí dokonale čistou komunikaci.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky AMD |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 0196068938314 |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Procesor: | AMD Ryzen 3 5400U 2.60 GHz |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Webkamera: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| DisplayPort: | ne |
| Dotykové LCD: | ano |
| DVI: | ne |
| Grafika: | AMD Radeon Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| HDMI: | ano |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| LAN: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| SD čtečka: | ano |
| Thunderbolt: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Typ zboží: | Repasované A |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| VGA: | ne |
| WIFI: | ano |
| Značka: | HP |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;13,3 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;256 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;2v1;Stříbrná; |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
